Studio projektowe CZYŻEWSKI DESIGN.
DESIGN ZACZYNA SIĘ TUTAJ !
NASZE USŁUGI
PROJEKTOWANIE I BUDOWA PROTOTYPÓW
DESIGN
Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i przechodzi przez cały proces pozwalający zaprojektować najlepszy produkt dla Klienta według jego wytycznych. Dodatkowo tworzymy realistyczne wizualizacje 3D koncepcji produktu.
PROJEKTOWANIE 3D
Projektujemy urządzenia w środowisku Cad, od pomysłu po projekt techniczny pozwalający na budowę prototypu.
PROTOTYPOWANIE
Prototypowanie w naszej firmie odbywa się za pomocą technologi przyrostowych FDM, SLS, SLA jak i za pomocą technologi skrawania CNC.
TECHNOLOGIA PRZYROSTOWA
Dzięki technologiom przyrostowym FDM, SLA, DLA, SLS możemy w bardzo krótkim czasie budować prototypy, dodatkowo obniżając koszty opracowania prototypu.
DZIEDZINY W KTÓRYCH DZIAŁAMY
WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE
Wzornictwo przemysłowe pozwala wdrążyć nowe wzory produktowe i przemysłowe na potrzeby ogólnej poprawy wyglądu i zastosowań różnych technologi i produktów.
PROJEKTOWANIE URZĄDZEŃ
Projektujemy różnego rodzaju urządzenia, od małych po duże urządzenia różnego zastosowania. Od koncepcji po gotowe urządzenie.
PROJEKTOWANIE POJAZDÓW
Specjalizujemy się w projektowaniu całych samochodów od zewnętrznej części do wewnętrznej, wykorzystując projektowanie CAD.
PROJEKTOWANIE JACHTÓW
Oprócz samego projektowania proponujemy budowę modeli w mniejszej skali do prezentacji projektu w fazie przed produkcyjnej za pomocą technologi przyrostowych.