Druk 3D
Druk 3D to jedna z najważniejszych i najszybszych technik prototypownia którą oferujemy naszym klientom. Oferujemy przy budowie prototypów dla naszych klientów technologie takie jak FDM, SLS, SLA. Każda z dostępnych technologi którą oferujemy posiada unikatowe właściwości i jest przeznaczona dla wybranych zastosowań, dzięki czemu można tworzyć druk 3D z plastiku, żywic, gum czy metali. Pozwala nam to tworzyć zaawansowane prototypy które są potrzebne do sprawdzenia wszystkich założeń projektu w realnym środowisku. Druk 3D również pozwala nam tworzyć prototypy które finalnie nawiązują do końcowego produktu.

Oprócz samych prototypów, druk 3D pozwala nam tworzyć dla klientów makiety różnych budynków czy, pojazdów. Jest to bardzo ważny element dzięki którym możemy zbudować dla Klienta we wczesnej fazie model prezentacyjny, często bardzo potrzebny w pozyskiwaniu finansowania na realizacje projektów czy aspektów reklamowych projektu.

Poniżej przedstawiamy Państwu wybrane prototypy wytworzone w technologi druku 3D rócz projektowania produktowego czy industrialnego może liczyć na usługi w technologiach przyrostowych czyli druk 3D.
Druk 3D, przykładowe realizacje.
Superbohater Model Postaci
Celem projektu było stworzenie super bohatera w całości w technologi FDM w skali 1:1. Nie było to łatwe ze względu na powierzchnie roboczą drukarek i brak obróbki drukowanych elementów.

Finalnie Super Hero składa się z 350 zaprojektowanych przez projektanta elementów które tworzą cały model mierzący 180 cm. Cała postać nie została wzmocniona żadną konstrukcją, wszystkie elementy wspólnie tworzą jedną spójną całość która pozwoliła na zbudowanie solidnej struktury w technologi FDM.
Więcej o projekcie, odwiedź projekt.
Projekt Głośnika.
BBOX jest głośnikiem wolno stojącym, który został tak zaprojektowany aby można było postawić go i położyć na każdej stronie oprócz strony z portami. Prototyp jest surowym wydrukiem FDM, nie był w żaden sposób obrabiany.

Design BBOXA jest prosty, surowy i sprawia wrażenie solidnej konstrukcji. Głośnik jest odporny na użytkowanie w różnych warunkach. Jego dwustronne rozłożenie nagłośnienia pozwala na ustawienie głośnika w każdej pozycji bez ograniczania właściwości akustycznych. Cały prototyp został zaprojektowany i złożony z 13 drukowanych elementów.

Więcej o projekcie, odwiedź projekt.
Potrzebujesz więcej informacji ?
Zrób pierwszy krok i nawiąż z nami kontakt.