| Druk 3D
Druk 3D który oferujemy w bazie naszych usług pozwala nam tworzyć prototypy w takich technologiach jak FDM, SLS, SLA. Dzięki tym rozwiązaniom możemy szybko tworzyć prototypy funkcjonalne dla naszych Klientów którzy zanim przejdą do produkcji potrzebują  prototypu aby sprawdzić czy wszelkie koncepcyjne założenia się sprawdza. Również dzięki technologi przyrostowej możemy szybko wprowadzać, optymalizować projekt w bardzo krótkim czasie co daje nam większe możliwości dopracowania funkcjonalnego prototypu.
 Druk 3D przydaje się w wielu branżach potrzebujących wprowadzić w życie pomysł i sprawdzić czy cała koncepcja sprawdza się w realnym środowisku.
 Również Druk 3D przydaje się przy optymalizacji linii produkcyjnych lub ulepszaniu technik produkcji. W wielu przypadkach technologia przyrostowa pozwala w bardzo szybkim czasie wprowadzić nowy element do linii produkcyjnej który usprawni cały proces produkcji. Pozwoli też to zmniejszyć koszty, indywidualne rozwiązanie wprowadzone Drukiem 3D jest zawsze zoptymalizowane pod kontem danego problemu.
 Poniżej przedstawiamy wybrane przykłady zrealizowane dzięki technologi przyrostowej w naszej firmie na potrzeby budowy prototypów funkcjonalnych dla klientów.
Technologia przyrostowa, wybrane realizacje.
| Prototyp Motocykla Sportowego
Design motoru został zaprojektowany na przerobionej konstrukcji istniejącego motoru. Musieliśmy zmienić konstrukcje ogona i wyspawać własny zbiornik. Zaprojektowana od nowa została cala karoseria (owiewki ), rama ogona, bak, siedzenie i oświetlenie. W sumie 156 drukowanych elementów pozwoliło stworzyć nowy wygląd motoru.

Dość futurystyczny design wyróżnia projekt od innych motorów. Podłużne światła na przodzie wraz z lusterkami wychodzącymi prosto z przedniej obudowy dają agresywny wygląd i poprawiają aerodynamikę motoru. Kolejnymi charakterystycznymi elementami są chromowane elementy na bokach i chromowana konstrukcja pod bakiem i siedzeniem.
Więcej o projekcie, odwiedź projekt.
| Projekt Głośnika.
Design BBOXA jest prosty, surowy i sprawia wrażenie solidnej konstrukcji. Głośnik jest odporny na użytkowanie w różnych warunkach. Jego dwustronne rozłożenie nagłośnienia pozwala na ustawienie głośnika w każdej pozycji bez ograniczania właściwości akustycznych. Cały prototyp został zaprojektowany i złożony z 13 drukowanych elementów.
Więcej o projekcie, odwiedź projekt.
Pełna galeria projektów dostępna w menu głównym pod nazwa " PROJEKTY ".