| Nasze studio kompleksowo zajmuje się całym procesem wdrążania produktów od koncepcji po budowę prototypów i wdrążenie do produkcji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
| Pomagamy w pozyskiwaniu dofinansowania Unijnego na projekty. W tym celu współpracujemy z firmą która się zajmuje całym procesem pozyskiwania funduszy z dotacji unijnych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.
| DESIGN
Design produktów jest jednym z najważniejszych aspektów podczas projektowania nowych urządzeń. Jest to pierwsza rzecz jaką widzi potencjalny konsument. Dlatego przykładamy szczególną uwagę do wyglądu nowego produktu jak i jego ergonomii użytkowania.
- Projektowanie produktów
- Projektowanie obudów urządzeń
- Projektowanie pojazdów
- Projektowanie jachtów
- Projektowanie architektoniczne
- Projektowanie wnętrz
- Projektowanie infrastruktury użytkowej
| RYSUNEK
W pierwszej fazie tworzymy koncepcyjne rysunki przeważnie w kilku wersjach na podstawie wytycznych Klienta. Pomaga to zaoszczędzić czas i obniżyć dalsze koszty projektowania i prototypowania.
| WIZUALIZACJE 3D
Wizualizacje są kolejnym ważnym etapem podczas tworzenia nowego produktu, pozwalają zobaczyć w środowisku 3D projekt przed przystąpieniem do prac nad modelem parametrycznym CAD i prototypowaniem.
| PROJEKTOWANIE 3D
Projektujemy urządzenia w technologi CAD wykorzystując oprogramowanie firmy Autodesk do tworzenia powierzchniowych i parametrycznych obiektów 3D CAD.
- Projektowanie produktów
- Projektowanie obudów urządzeń
- Projektowanie pojazdów
- Projektowanie jachtów
- Projektowanie architektoniczne
- Projektowanie wnętrz
- Projektowanie infrastruktury użytkowej
| PROJEKTOWANIE POWIERZCHNIOWE CAD
Modelowanie powierzchniowe przydaje się podczas modelowania skomplikowanych kształtów w środowisku CAD. Są to modele parametryczne projektowane pod kotem konkretnych technologi produkcyjnych.
| PROJEKTOWANIE KONSTRUKCYJNE CAD
Projektowanie konstrukcji urządzeń i maszyn w środowisku CAD pozwala tworzyć parametryczne obiekty które są niezbędne do budowania prototypów czy projektowania form pod np wtrysk wysokociśnieniowy.
| PROTOTYPOWANIE
Budujemy funkcjonalne prototypy wykorzystując technologie przyrostowe ( FDM, SLA, SLS ), technologie frezujące, wtrysk niskociśnieniowy technologią RIM.
- Prototypowanie produktów
- Prototypowanie urządzeń
- Prototypowanie środków transportu
- Prototypowanie maszyn
- Budowa makiet
| TECHNOLOGIE PRZYROSTOWE
Wykonujemy prototypy w technologiach FDM, SLA, SLS. Technologie przyrostowe pozwalają obniżyć koszty prototypowania wielu elementów z tworzyw sztucznych. Dodatkowo skracają czas i koszty podczas tworzenia funkcjonalnych prototypów.
| CNC
Tniemy i frezujemy na maszynach typu CNC elementy ze stopów metali czy tworzyw sztucznych na potrzeby budowy prototypów czy finalnych produktów. 
| SYMULACJE CFD
Oferujemy symulacje opływu powietrza pojazdów czy budowli architektonicznych w technologi CFD. Dodatkowo liczymy wytrzymałość materiałów. Proces ten pozwala wyeliminować błędy w projektowaniu przed rozpoczęciem budowy prototypu czy produkcją.
- symulacje aerodynamiczne
- symulacje wytrzymałości materiałów
- symulacje przepływu płynów
| SYMULACJE OPŁYWU POWIETRZA
Dzięki symulacji opływu powietrza wokół modelu można sprawdzić jaki opór powietrza jest generowany na danych płaszczyznach. ta technologia pozwala dopracować model pod kontem aerodynamicznym przed rozpoczęciem budowy prototypu.
| SYMULACJE WYTRZYMALOSCIOWE
Symulacje wytrzymałościowe są ważnym elementem podczas projektowania elementów które będą wystawione na obciążenia mechaniczne. W trakcie projektowania ta technologia pozwala na dobór odpowiedniego materiału danego elementu, dodatkowo pozwala wprowadzić potrzebne zmiany konstrukcyjne w modelu w celu zwiększenia wytrzymałości danej konstrukcji.