Projektowanie 3D
Projektowanie 3D jest kolejną z naszych usług które oferujemy naszym klientom. Dzięki projektowaniu 3d możemy przedstawić klientom przykładowe rozwiązania jaki i koncepcje w środowisku 3D. Klient może zobaczyć przed budowa prototypu projekt 3D i dzięki temu sprecyzować dokładnie zakres poprawek. Projektowanie 3d pozwala nam też przygotować model techniczny Cad spersonalizowany pod produkcje czy to w wypadku samego druku 3D czy produkcji elementów w metalowych formach z wtryskiwanym plastikiem pod ciśnieniem. Również projektowanie 3D jest ważnym elementem w kontekście przygotowywania wizualizacji 3D w celach marketingowych czy animacji, każdy z projektów 3D można wykorzystać do stworzenia realistycznych wizualizacji 3D.

Poniżej przedstawiamy nasze wybrane projekty z dziedziny projektowania 3D.
Projektowanie 3D, wybrane realizacje:
Projekt Obudowy Komputerowej.
Stacja robocza FURIO sygnowana logiem Dell jest projektem przedmiotu specjalistycznego z kategorii " Projektowanie produktu ". Celem projektu było stworzenie stacji roboczej dla specjalistów typu projektanci, artyści, inżynierowie którzy cenią sobie jakość i wygląd.
Więcej o projekcie FURIO, 
odwiedź projekt.
Funkcjonalny Stół.
Celem projektu było stworzenie stołu do pracy dla specjalistów typy grafik, designer, inżynier etc. Dzięki " Functional table" który został zaprojektowany tak aby ułatwić specjalistom pracę nie muszą się martwić o kable walające się po biurku. Stół jest bazą do której można podłączyć komputer, laptop wykorzystując porty po lewej i prawej stronie, można podłączyć się do nich dyskiem, telefonem czy specjalistycznym sprzętem jak kamera, drukarka 3d, tablety itp. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy ciągać kabli do laptopa który stoi na stole na którym pracujemy czy do stacji roboczej która jest na ziemi pod stołem czy gdzieś z boku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i pozwala utrzymać porządek na biurku.

Więcej o projekcie Funkcjonalny Stół, odwiedź projekt.