Projektowanie architektoniczne
Projektowanie architektoniczne w naszej firmie jest jedna z usług które oferujemy naszym klientom którzy potrzebują nowoczesnego spojrzenia na architekturę i wnętrza. Klienci mogą zamówić u nas w firmie projekty budynków czy wnętrz które są tworzone w programach Cad do projektowania tego typu. Nasze usługi projektowania architektonicznego uwzględniają wszelkie aspekty techniczne pozwalające na budowanie budynków czy domów jak i kwestie sanitarne. Również w kwestii wnętrz projektowanie architektoniczne w naszej firmie daje Klientom możliwość zamówienia całkowitego projektu technicznego opartego o asortyment dostępny na rynku. Wszelkie kwestie techniczne są oparte o rozwiązania dostępne na rynku.

Projektowanie architektoniczne to nie całość usługi, również klienci mogą zamówić makiety budynków czy wnętrz przedstawiających zaplanowaną przestrzeń wnętrza. Również na potrzeby danego mieszkania możemy stworzyć inne przedmioty za pomocą technologi przyrostowych jak meble, oświetlenie czy elementy artystyczne typu rzeźby.

Poniżej przedstawiamy nasze projekty uwzględniające projektowanie architektoniczne i projekty mebli.
Projektowanie architektoniczne, przykładowe realizacje.
Nowoczesny Dom Projekt Architektury
Konstrukcja domu pozwala na rozłożenie budynku na części w razie potrzeby przeprowadzki. Jest to dom który będzie się sprawdzał w umiarkowanym klimacie ze względu na jego mocno doświetlone wnętrze. Oprócz metalu możemy spotkać mnóstwo surowego betonu i drewna. Wewnątrz elementy takie jak klimatyzacja czy instalacje są widoczne, tworzą cześć designu. Wewnątrz całość prezentuje się w stylu openspace nie ma ścian czy wydzielonych pokoi. Całe wnętrze zamyka się w 2 poziomowej otwartej przestrzeni.
Więcej o projekcie, odwiedź projekt.
Kuchnia Projekt Wnętrza
Bardzo prosta i otwarta kuchnia prezentuje styl klasyczny, konserwatywny z akcentami nowoczesnego designu. Kuchnia jest bardziej aneksem kuchennym niż oddzielnym pomieszczeniem, dzięki temu jest sporo przestrzeni a wbudowanie całego aneksu między schodami nie zaburza otwartej przestrzeni mieszkania. Kuchnia jest mocno oświetlona światłem słonecznym co wpływa pozytywnie na komfort gotowania czy spożywania przy stole. Oprócz wyrafinowanego prostego stylu widoczne są akcenty nowoczesnej architektury jak marmurowy zawieszony sufit nad kuchnią i stołem jadalnym oświetlony białymi ledami.
Więcej o projekcie, odwiedź projekt.