Projektowanie produktu
Projektowanie produktu jest jedną z usług którą mogą zamówić u nas Klienci potrzebujący profesjonalnego projektowania każdego produktów. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i przechodzi przez cały proces pozwalający zaprojektować najlepszy produkt dla Klienta według jego wytycznych. Projektowanie produktu w naszej firmie zaczyna się od zebrania wszelkich informacji na temat planowanego produktu. Wszelkie informacje pozyskane od Klienta pozwolą nam stworzyć pierwsze rysunki koncepcyjne dzięki którym możemy przejść do następnej fazy projektowania 3D w formacie CAD, w której to możemy wykluczyć problemy i rozwiązać ważne aspekty produktu odpowiedzialne za dobór materiałów, metodę wytwarzania, cel produktu jak i produkcje. Przy całym procesie ściśle współpracujemy z naszym Klientem który ma pełny wgląd do projektu na każdym etapie, dzięki temu możemy ominąć wiele problemów i spełnić oczekiwania Klienta.

Projektowanie produktów to początek naszych specjalizacji, na życzenie Klienta jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalny prototyp za pomocą technologi przyrostowych, dzięki którym będzie można przejść do budowy finalnego produkt. Cały proces prototypowania odbywa się u nas co jest bardzo wygodne dla Klienta który nie musi się martwić o sprawy związane z całym procesem prototypowania.

Poniżej przedstawiamy nasze wybrane projekty z dziedziny projektowania produktowego.
Projektowanie produktu, wybrane realizacje:
Projekt Obudowy Komputerowej.
Stacja robocza FURIO sygnowana logiem Dell jest projektem przedmiotu specjalistycznego z kategorii " Projektowanie produktu ". Celem projektu było stworzenie stacji roboczej dla specjalistów typu projektanci, artyści, inżynierowie którzy cenią sobie jakość i wygląd.
Więcej o projekcie FURIO, 
odwiedź projekt.
Funkcjonalny Stół.
Celem projektu było stworzenie stołu do pracy dla specjalistów typy grafik, designer, inżynier etc. Dzięki " Functional table" który został zaprojektowany tak aby ułatwić specjalistom pracę nie muszą się martwić o kable walające się po biurku. Stół jest bazą do której można podłączyć komputer, laptop wykorzystując porty po lewej i prawej stronie, można podłączyć się do nich dyskiem, telefonem czy specjalistycznym sprzętem jak kamera, drukarka 3d, tablety itp. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy ciągać kabli do laptopa który stoi na stole na którym pracujemy czy do stacji roboczej która jest na ziemi pod stołem czy gdzieś z boku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i pozwala utrzymać porządek na biurku.

Więcej o projekcie Funkcjonalny Stół, odwiedź projekt.