Projektowanie samochodów.
Projektowanie samochodów jest to jedna z naszych głównych specjalizacji dostępnych w naszej ofercie. Specjalizujemy się w projektowaniu całych samochodów od zewnętrznej części do wewnętrznej, wykorzystując projektowanie CAD i MESH. Wykorzystując nasze możliwości prototypowania przyrostowego, mamy możliwość wdrążyć funkcjonalny prototyp projektów samochodów do rzeczywistości. Cały proces projektowania samochodów i prototypownia odbywa się u nas w firmie co jest bardzo wygodne dla Klienta potrzebującego kompleksowej usługi od projektowania po prototypownie fizycznego samochodu.

Projektowanie samochodów koncepcyjnych to złożony proces tworzenia modelu na podstawie założeń projektu po projektowanie technicznego modelu CAD, aby moc wdrożyć wszystkie pomysły i opracować całą techniczną stronę projektu, po budowę fizycznego prototypu dzięki któremu można urzeczywistnić projekt i przetestować jego wszystkie założenia w realnych warunkach..

Poniżej przedstawiamy nasz projekty z kategorii projektowania samochodów w branży samochodowej jak i branży motocyklowej, zrealizowanych projektów dla Klientów jak i na potrzeby reklamowe studia.
NADWOZIA SAMOCHODOWE - Wybrane projekty
IMC EXCELLER Projekt Samochodu
IMC EXCELLER, jest autem luksusowym klasy premium dla najbardziej wymagających klientów. W projekcie nie było miejsca na kompromisy, exterior jak i interior wyróżnia się luksusowymi detalami. Cała koncepcja została połączona ze sportową sylwetka i 2 osobowym kokpitem.
Więcej o projekcie IMC EXCELLER, odwiedź projekt.
Mazda Projekt Samochodu
Kolejny koncept tym razem bazowany na marce Mazda i myśli przewodniej mazdy stylu Kodo, przedstawia auto sportowe o opływowych ale dynamicznych kształtach. Czerwona karoseria nawiązuje do kolorystyki marki Mazda.
Więcej o projekcie IMC EXCELLER, odwiedź projekt.
IMC Triumph Projekt samochodu.
IMC Triumph jest bratem konceptu Exceller. Projekt jest specyficzny ze względu na jego konstrukcje która jest przeznaczona tylko dla jednej osoby. Projektant chciał zaprojektować pojazd sportowy dla osób które cenią sobie prywatność i niepowtarzalny styl.
Więcej o projekcie IMC EXCELLER, odwiedź projekt.
WNĘTRZA SAMOCHODÓW - Wybrane projekty
IMC EXCELLER Projekt wnętrza samochodu
Wewnątrz Excellera znajdziemy szereg luksusowych akcentów takich jak polerowane drewno, aluminiowe wykończenia, haftowane loga IMC i wiele innych detali wpływajacych na luksus wnętrza
W kokpicie nie zabrakło takich luksusowych dodatków jak schowek na wino z dedykowanymi kieliszkami IMC. Nie zabrakło również schowka na cygara.
Kolejnym dodatkiem są dedykowane walizki montowane za siedzeniami kierowcy i pasażera brandowane logiem IMC. 
Więcej o projekcie IMC EXCELLER, odwiedź projekt.
FERRARI ITALIA Projekt wnętrza samochodu
Wnętrze Ferrari Italia zostało przeprojektowane dla firmy Carlex Design dla Klienta który potrzebował bardziej luksusowego wnętrza niż ferrari oferowało w sprzedaży. Wnętrze zostało obite skórą z wybitą strukturą wzorów która również się pojawia na połyskujących czarnych elementach w złotej postaci. Całość została utrzymana w czerwonej kolorystyce, charakterystycznej dla marki ferrari. Wewnątrz możemy również znaleźć sporo alcantary na suficie i na podłodze.
Więcej o projekcie FERRARI ITALIA, odwiedź projekt.