Imc exceller

IMC EXCELLER, jest autem luksusowym klasy premium dla najbardziej wymagających klientów. W projekcie nie było miejsca na kompromisy, exterior jak i interior wyróżnia się luksusowymi detalami. Cała koncepcja została połączona ze sportową sylwetka i 2 osobowym kokpitem.

Design

Design Excellera nawiązuje do aut luksusowych a bryła do aut o sportowym charakterze. Exceller jest nisko zawieszony, ma szeroki rozstaw osi co poprawia warunki prowadzenia pojazdu. Jego smukła, wydłużona bryła sprzyja kwestiom aerodynamicznym

Wnętrze zostało zaprojektowane tak aby kierowca czół się jak w kokpicie dzięki czemu ergonomia wnętrza pomaga w jak najłatwiejszej obsłudze wszystkich funkcji samochodu dostępnych dla kierowcy jak i pasażera.

Auto jest prezentowane w kilku wersjach kolorystycznych, Classic, Rs, Soul, Titan, Royal . Każda z tych wersji prezentuje inny styl, inne kolory i materiały co wpływa na odbiór i nadaje inny charakter.

Wewnątrz Excellera znajdziemy szereg luksusowych akcentów takich jak polerowane drewno, aluminiowe wykończenia, haftowane loga IMC i wiele innych detali wpływajacych na luksus wnętrza
W kokpicie nie zabrakło takich luksusowych dodatków jak schowek na wino z dedykowanymi kieliszkami IMC. Nie zabrakło również schowka na cygara.
Kolejnym dodatkiem są dedykowane walizki montowane za siedzeniami kierowcy i pasażera brandowane logiem IMC. 

Imc exceller
Imc exceller
Imc exceller

Nazwa

imc exceller

Nasze zadanie

- Opracowanie projektu koncepcyjnego karoserii i wnętrza pojazdu.
- Opracowanie projektu stylistycznego całego pojazdu.
- Opracowanie modelu 3D. 
- Opracowanie modelu 3D CAD
- Przygotowanie materiałów reklamowych, wizualizacji itp...

Rok

Projekt zrealizowany w 2015

Media