PEUGEOT RCZ Koncept 2020
Kultowy Peugeot RCZ w całkowicie nowej odsłonie, nawiązującej do obecnej stylistyki Peugeotów. Projekt przedstawia nowe podejście do obecnej stylistyki Peugeota z zachowaniem najważniejszych detali stylistycznych.
GALERIA
NADWOZIE
Nadwozie nowego Peugeota RCZ nawiązuję do poprzednika w najważniejszych aspektach, takich jak bryła, gabaryty czy rozstaw osi. Znajdziemy również w nowym projekcie koncepcyjnym takie podobieństwa jak podwójnie przetłoczoną tylną szybę dla poprawy aerodynamiki. Kolejnym elementem, który nawiązuje do stylistyki poprzedniej generacji RCZ to chromowane słupki dachu. Całość została oprawiona w nową stylistykę opartą na aspektach obecnych pojazdów Marki Peugeot.
WNĘTRZE
Wnętrze nowego Peugeota prezentuje nowe podejście do obecnej stylistyki wnętrz marki Peugeot, bardziej spokojne i delikatne wnętrze, ale wciąż zawierające najważniejsze kwestie wnętrza marki Peugeot, jak I-cockpit, konsola multimediów ( infotainment ), drążek automatycznej skrzyni czy kierownica. Jednymi z najważniejszych elementów we wnętrzu, które nawiązują do poprzednika RCZ, to siedzenia które zostały zaprojektowane na kształt starych siedzeń, jednak z nowymi przeszyciami i przetłoczeniami. Całość została wykończona skórą, alcantarą. We wnętrzu nowego Peugeota RCZ możemy również znaleźć sporo elementów w piano black i matowym chromie, nadającym wnętrzu bardziej luksusowego charakteru.
Detal
Kategorie:
- Projektowanie samochodów
- Wzornictwo przemysłowe
- Projektowanie środków transportu
Opis projektu:
Projekt koncepcyjny Peugeota RCZ który nie doczekał się kolejnej odsłony. Projekt zawiera exterior i interior.
Rok:
Projekt zrealizowany w 2020 r.
Klient:
Censored
Projekt znajdziesz również na...