PROJEKT ŁODZI 9000

Projekt łodzi 9000 to projekt z branży łodzi, luksusowa łódź o długości 9 m, zaprojektowaną, aby zapewniać najlepsze wrażenia.
Projekt łodzi 9000
Projekt łodzi 9000
Projekt łodzi 9000

Nazwa

Projekt łodzi 9000

Opis projektu

PROJEKT ŁODZI 9000 miał na celu stworzenie nowoczesnej 9-metrowej łodzi na specjalne zamówienie. Nasz zespół pracował nad projektem aby był zarówno funkcjonalny, jak i atrakcyjny wizualnie, zawierał takie funkcje, jak dach chroniący przed słońcem i pięknie wzorzysty pokład wyłożony drewnem teakowym.
 
Równie dużo uwagi poświęcono wnętrzu łodzi, w którym uwzględniono wszystkie niezbędne funkcje, takie jak główny pokój z telewizorem, otwartą kuchnię, łazienkę i przytulną sypialnię. Wzięto pod uwagę każdy szczegół, od układu wnętrza po użyte materiały, aby stworzyć komfortowe i niezapomniane wnętrze. 

Jednym z kluczowych wyzwań, przed którymi stanęliśmy podczas tego projektu, było zrównoważenie formy i funkcji. Chcieliśmy stworzyć łódź, która byłaby zarówno estetyczna, jak i praktyczna, i z dumą możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy ten cel. Nasz zespół jest przekonany, że ta łódź spełni wysokie standardy branży projektowania łodzi i zapewni niezapomniane wrażenia wszystkim, którzy będą mieli okazję się nią cieszyć

Nasze zadanie

- Opracowanie projektu koncepcyjnego łodzi
- Przeprowadzenie analizy wyboru technologii i      materiałów.
- Opracowanie projektu stylistycznego łodzi.
- Opracowanie modelu 3D. 
- Opracowanie modelu 3D CAD pod budowę łodzi.

Rok

Projekt zrealizowany w 2022

Kategorie

Media