IMC Triumph Automotive car design

Automotive Design
IMC Triumph jest bratem konceptu Exceller. Projekt jest specyficzny ze względu na jego konstrukcje która jest przeznaczona tylko dla jednej osoby. Projektant chciał zaprojektować pojazd sportowy dla osób które cenią sobie prywatność i niepowtarzalny styl.
DESIGN
Design pomimo sportowego charakteru jest skupiony na luksusowym stylu, złote linie, chromowane elementy, pionowe światła na przodzie i na tyle nie dają wątpliwości że mamy do czynienia z autem klasy premium. Wnętrze to kokpit, obudowuje kierowce i stwarza mu najlepsze warunki do prowadzeni pojazdu. Ergonomia została tak zaprojektowana aby kierowca miał wszystko pod ręką.
 
Głównym motywem który wyróżnia ten pojazd od innych sportowych aut są koła które wystają poza karoserie, są umieszczone na widocznym zawieszeniu. Koła podobnie jak w motorach mają błotniki, jest to praktyczne rozwiązanie jak i tworzy cześć designu.

WERSJE
Triumph prezentowany jest w 5 wersjach kolorystycznych, Classic, Rs, Soul, Titan i White, podobnie jak przy modelu IMC Exceller . Każda wersja prezentuje inny styl.
CLASSIC
RS
SOUL
TITAN
Kategorie:
- Projektowanie samochodów
- Wzornictwo przemysłowe
- Projektowanie środków transportu
Opis projektu:
Projekt koncepcyjny samochodu 1 osobowego.
Rok:
Projekt zrealizowany w 2015 r.
Klient:
IMC
Projekt znajdziesz również na...