• Home
  • Projektowanie 3D

Projektowanie 3D

Enter Subtitle Here
| Projektowanie 3D
Projektowanie 3D jest kolejną z naszych usług które oferujemy naszym klientom. Dzięki projektowaniu 3d możemy przedstawić klientom przykładowe rozwiązania jaki i koncepcje w środowisku 3D. Klient może zobaczyć przed budowa prototypu projekt 3D i dzięki temu sprecyzować dokładnie zakres poprawek. Projektowanie 3d pozwala nam też przygotować model techniczny Cad spersonalizowany pod produkcje czy to w wypadku samego druku 3D czy produkcji elementów w metalowych formach z wtryskiwanym plastikiem pod ciśnieniem. Również projektowanie 3D jest ważnym elementem w kontekście przygotowywania wizualizacji 3D w celach marketingowych czy animacji, każdy z projektów 3D można wykorzystać do stworzenia realistycznych wizualizacji 3D.
| Proces
Krótki opis etapów projektowania. 
Rysunek koncepcyjny
W pierwszej fazie przygotowywujemy rysunki odręczne lub na tablecie w kolorze aby zobrazować pomysł i najważniejsze aspekty projektu.
- Rysunek odręczny
- Rysunek kolorowy przygotowany na tablecie
Model 3D
W drugiej fazie zabieramy się za model 3D przygotowanej wcześniej koncepcji. W pierwszej fazie zostaje przygotowany model Mesh, ta technologia pozwala szybko przygotować finalna bryłę modelu 3D koncepcji. W drugiej fazie konwertujemy siatkę Mesh na CAD, lub modelujemy ją od nowa.
- Model Mesh
- Model CAD
Wizualizacje 3D
Do każdego przygotowanego modelu 3D robimy profesjonalne wizualizacje 3D na jednolitym tle lub na przygotowanym otoczeniu specjalnie pod projekt. Jest również możliwość przygotowanie animacje 3D.
- Wizualizacje na jednolitym tle
- Wizualizacje w otoczeniu
- Animacje
| Wybrane realizacje:
| Projekt Obudowy Komputerowej.
Stacja robocza FURIO sygnowana logiem Dell jest projektem przedmiotu specjalistycznego z kategorii " Projektowanie produktu ". Celem projektu było stworzenie stacji roboczej dla specjalistów typu projektanci, artyści, inżynierowie którzy cenią sobie jakość i wygląd.
Więcej o projekcie FURIO, odwiedź projekt.
| Funkcjonalny Stół.
Celem projektu było stworzenie stołu do pracy dla specjalistów typy grafik, designer, inżynier etc. Dzięki " Functional table" który został zaprojektowany tak aby ułatwić specjalistom pracę nie muszą się martwić o kable walające się po biurku. Stół jest bazą do której można podłączyć komputer, laptop wykorzystując porty po lewej i prawej stronie, można podłączyć się do nich dyskiem, telefonem czy specjalistycznym sprzętem jak kamera, drukarka 3d, tablety itp. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy ciągać kabli do laptopa który stoi na stole na którym pracujemy czy do stacji roboczej która jest na ziemi pod stołem czy gdzieś z boku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i pozwala utrzymać porządek na biurku.
Więcej o projekcie Funkcjonalny Stół, odwiedź projekt.
Pełna galeria projektów dostępna w menu głównym pod nazwa " PROJEKTY ".