Projekt pc all in one

Projekt pc all in one to komputer kategorii " ALL IN ONE " z bardzo szeroki ekranem z funkcją tabletu. Prosta a zarazem solidna metalowa konstrukcją pozwala wykorzystać szereg dodatkowych funkcji jak obniżania ekranu czy obracanie ekranu w celu dostosowania konta nachylenia.
Projekt pc all in one
Projekt pc all in one
TABLET MODE
Komputera można z łatwością przekształcić w Tablet graficzny. Wykorzystaj dźwignię " UP | DOWN " aby obniżyć ekran i przejść w funkcje Tabletu.
Projekt pc all in one
PEN
Wykorzystaj rysik przy tworzeniu rysunków, szkiców czy przy modelowaniu 3D. Oprócz tego rysik pomoże ci łatwiej poruszać się po systemie czy przy pisaniu.
CUSTOMIZATION
Wykorzystaj dźwignię " UP | DOWN " aby zmodyfikować wysokość ekranu, dopasowując ekran do własnych preferencji. 
Wielkie okrągłe pokrętła pozwolą ci zmodyfikować kont nachylenia co zwiększą możliwości dostosowania urządzenia do własnych warunków pracy.
CONNECTIONS
Połącz się z komputerem za pomocą złączy USB umieszczonych po obu stronach. Pozwoli to zachować porządek na biurku.

Nazwa

Projekt pc all in one

Opis projektu

Projekt opracowany dla branży PC to , wielofunkcyjny komputer zaprojektowany z myślą o potrzebach twórców, artystów i projektantów. Jedną z kluczowych cech tego komputera jest bardzo szeroki ekran, którego można używać w trybie tabletu, co zapewnia jeszcze większą wszechstronność. 
Ekran można również regulować pod względem wysokości i kąta, co pozwala znaleźć idealną pozycję do pracy. Komputer posiada również wbudowany system dźwiękowy w dolnej części obudowy, zapewniający wysokiej jakości dźwięk bez potrzeby stosowania zewnętrznych głośników. 
Nowoczesna konstrukcja tego komputera sprawia, że jest on nie tylko potężnym narzędziem zwiększającym produktywność, ale także stylowym dodatkiem do każdego miejsca pracy.

Nasze zadanie

- Opracowanie projektu koncepcyjnego.
- Przeprowadzenie analizy wyboru technologii i      materiałów.
- Opracowanie modelu 3D. 
- Opracowanie modelu 3D CAD pod budowę prototypu.

Rok

Projekt zrealizowany w 2016

Media