Projektowanie produktu

...to proces tworzenia innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań dla produktów, które spełniają określone potrzeby użytkowników i ożywiają Twoją wizję”.
Projektowanie produktu jest jedną z usług którą mogą zamówić u nas Klienci potrzebujący profesjonalnego projektowania każdego z produktów. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i przechodzi przez cały proces pozwalający zaprojektować najlepszy produkt dla Klienta według jego wytycznych.
Projektowanie w naszej firmie zaczyna się od zebrania wszelkich informacji na temat planowanego produktu. Wszelkie informacje pozyskane od Klienta pozwolą nam stworzyć pierwsze rysunki koncepcyjne dzięki którym możemy przejść do następnej fazy projektowania 3D w formacie CAD, w której to możemy wykluczyć problemy i rozwiązać ważne aspekty produktu odpowiedzialne za dobór materiałów, metodę wytwarzania, cel produktu jak i produkcje. Przy całym procesie ściśle współpracujemy z naszym Klientem który ma pełny wgląd do projektu na każdym etapie, dzięki temu możemy ominąć wiele problemów i spełnić oczekiwania Klienta.

Branże

Nasze usługi w zakresie projektowania produktów są przeznaczone dla wielu branż, w tym technologii, automatyki domowej, multimediów, sprzętu komputerowego i warsztatów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz najnowocześniejszych inteligentnych urządzeń domowych, innowacyjnych produktów multimedialnych, stylowych urządzeń użytkowych, zaawansowanego sprzętu komputerowego lub wszechstronnego sprzętu warsztatowego, możemy pomóc ci zaprojektować coś nowego od podstaw lub przeprojektować obecne produkty.

RTV

Oferujemy usługi projektowania produktów umożliwiające tworzenie najnowocześniejszych produktów technologicznych, takich jak telewizory i głośniki.

AGD

Specjalizujemy się również w projektowaniu lodówek, zmywarek i innych urządzeń kuchennych, które łączą funkcjonalność i styl.

Multimedia

Wprowadzaj nowe produkty dzięki nowoczesnym usługom projektowania urządzeń multimedialnych. 

Urządzenia smart home

Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań dla inteligentnych domów, w tym inteligentnych urządzeń do oświetlenia, bezpieczeństwa i automatyki. 

Urządzenia użytkowe

Nasz zespół jest biegły w tworzeniu stylowych i funkcjonalnych urządzeń użytkowych, takich jak słuchawki, smartwatche i telefony. Pozwól nam urzeczywistnić Twoje pomysły i przenieść Twoją markę na wyższy poziom innowacyjności.
- Telewizory
- Odtwarzacze DVD
- Zestawy muzyczne
- Głośniki
- Inne
- Lodówki
- Zmywarki
- Urządzenia kuchenne
- Płyty grzejne, indukcje
- Piekarniki
- Inne
- Projektory
- Odtwarzacze muzyczne
- Kamery
- Aparaty fotograficzne
- Inne
- Urządzenia smart home
- Oświetlenie
- Klimatyzacja
- Oczyszczacze powietrza
- Odkurzacze
- Słuchawki
- Zegarki typu smart
- Fitbandy
- Telefony

PC

Specjalizujemy się w projektowaniu obudów komputerów PC, akcesoriów, laptopów, tabletów i innych najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych.

Urządzenia warsztatowe

Nasz zespół zaprojektuje nowoczesny i trwały sprzęt warsztatowy według twojej wizji, który zwiększy produktywność i spełni wszystkie potrzeby. 
- Obudowy PC
- Akcesoria do PC
- Laptopy
- Tablety
- inne
- Elektronarzędzia
- Urządzenia czyszczące
- Walizki narzędziowe
- Skrzynie narzędziowe

Projektowanie produktu

Przykładowa realizacja
Projektowanie produktu
Davinci ARM, projekt ramienia 
Naszym zadaniem było zaprojektowania, przeprowadzenie badania rozwojowych i zbudowanie prototypu mechanicznej ręki pomagającej przy karmieniu osób które potrzebuję pomocy przy tej codziennej czynności.