Prototypowanie produktów

Prototypowanie produktów to urzeczywistnianie pomysłów !.
W naszej firmie specjalizujemy się w świadczeniu usług prototypowania produktów, które wykorzystują szereg zaawansowanych technologii, aby ożywić Twoje pomysły. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przetestować formę, dopasowanie i funkcjonalność swojego produktu, czy po prostu zweryfikować swoją koncepcję, nasz zespół ekspertów może Ci pomóc. 
Od drukowania 3D i obróbki CNC po odlewanie próżniowe, stereolitografię, selektywne spiekanie laserowe i formowanie wtryskowe — wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i procesy, aby tworzyć prototypy, które są precyzyjne, trwałe i opłacalne. .
Na początku procesu rozwoju produktu kluczowe znaczenie ma prototypowanie. Pozwala zweryfikować swoje pomysły, przetestować funkcjonalność produktu i wprowadzić niezbędne modyfikacje przed rozpoczęciem produkcji na pełną skalę. Nasz zespół ekspertów będzie z Tobą współpracował na każdym etapie, aby upewnić się, że Twoje prototypy dokładnie odzwierciedlają Twoją wizję i spełniają Twoje specyficzne wymagania. 

Technologie

W naszej firmie rozumiemy, jak ważne jest stosowanie najnowszych technologii w prototypowaniu produktów. Dlatego inwestujemy w najbardziej zaawansowany dostępny sprzęt i oprogramowanie, aby nasze prototypy były precyzyjne, dokładne i opłacalne. 
Nasz zespół ekspertów biegle wykorzystuje szereg technologii, w tym druk 3D, obróbkę CNC i inne zaawansowane metody, aby ożywić wizję produktu. Nasze możliwości drukowania 3D pozwalają nam szybko i z dużą dokładnością wytwarzać prototypy, co czyni go idealnym wyborem do testowania formy, dopasowania i funkcji produktu.

Druk 3D

Technologia druku 3D pozwala nam szybko i z dużą dokładnością wytwarzać prototypy, dzięki czemu idealnie nadaje się do testowania formy, dopasowania i funkcji Twojego produktu. Dzięki technologią jak FDM, SLA,  SLS.

Cnc

Z drugiej strony obróbka CNC jest idealna do tworzenia prototypów o skomplikowanych kształtach i skomplikowanych szczegółach, zapewniając, że Twój produkt będzie działał zgodnie z przeznaczeniem.

Inne

„Oprócz drukowania 3D i obróbki CNC nasza firma wykorzystuje również szereg innych zaawansowanych technologii do tworzenia prototypów spełniających określone potrzeby jak np wtrysk niskociśnieniowy czy termoformowanie.

Prototypowanie produktów

Przykładowa realizacja
Wzornictwo produktowe
Projekt i Prototyp obudowy routera 5G
Naszym zadaniem było zaprojektowanie od podstaw obudowy routera 5G i zbudowanie prototypu.